Seniorátní evangelická neděle 2016

Srdečně zdravím všechny a jménem seniorátního výboru i přípravné skupiny pro Seniorátní evangelickou neděli všechny srdečně zvu na setkání 29.5.2016.

Pozvánka SEN 2016

Plakát SEN 2016

V příloze naleznete plakát a pozvánku, která má menší formát a je oboustranná (pokud si ji budete tisknout, dejte tiskárně pokyn „otáčet po kratší straně“ jinak budete mít tisk vzhůru nohama). Můžete si ji také vytisknout na dva listy a oříznout – dá se pak využít do nějaké vývěsky, kde nezbývá mnoho místa.

Prosíme, abyste na sborech akci propagovali. Program bude velmi zajímavý, takže stojí za to přijet. Setkání s Danielem Ženatým jsou vždy příjemnou a inspirující záležitostí, stejně jako bývá zajímavé si poslechnout hudbu interpretovanou Ladislavem Moravetzem (abych prozradil něco navíc – chce s sebou vzít pěvecký sbor a budeme zpívat i některé nové skladby z chystaného zpěvníku). Osobně jsem velmi zvědavý také na přednášku Jana Orta, studenta romistiky, který prožil asi deset měsíců v romské vesnici na Slovensku a to, co bude vyprávět, bude podložené odborností i zkušeností.
Velmi se těším i na atmosféru v Kateřinicích, kterou pomůže vytvořit vzácná a ne všude vídaná výborná spolupráce mezi sborem a obcí. Děti se mohou těšit na kvalitní nedělní školu, kterou zajistí sestry z Hošťálkové i sestra z Javorníka. Můžou si užít zajímavé odpoledne, které připraví obec Kateřinice. Užít si můžou i sportovní aktivity, které si pro starší děti a mládež vezme na starost nový předseda SOMu Richard Jenčo.

Bude vždycky zajištěna i varianta programu pro případ deště. Přednášky budeme nahrávat, takže si budete moci poslechnout jejich záznam i po skončení akce.

Těšíme se na všechny a jen prosím – přihlašte se do 22.5. na adrese katerinice@evangnet.cz. A připravujte krátké fotoprazentace ze života sborů (viz mail na téma seniorátní evangelické neděle).

Protože se sjede stejný víkend do Kateřinic i mládež, posílám též plakát na Seniorátní dny mládeže. Prosím podpořte mladé ve vašich sborech, aby přijeli na celý víkend. Budou tak moci prožít opravdu zajímavý čas, nabitý kvalitním programem. V sobotu si připomeneme Jeronýma Pražského, kterého si bude ten den připomínat celá naše církev, uvidíme zajímavý film, mládež poslouží i sama sobě biblickým programem i zábavnými hrami. V neděli se pak vše spojí do jedné velké seniorátní rodiny církve…

Hezký čas

Michal Vogl

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Ke stažení se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s